Lista uczestników 2019


Stan na 5 czerwca. Od 7 czerwca aktualna lista znajdować się będzie na stronie https://time-sport.pl/bieg/4098/ (tam też część osób tu nie ujętych jest. Po skoordynowaniu pojawią się wszyscy)

  1. Bogusław Paruch – Pogórze
  2. Ewelina Kafka – Skoczów
  3. Marcin Świeca – Górki Wielkie
  4. Zenon Dudzik – Katowice
  5. Robert Orawski – Skoczów
  6. Szymon Stańczak – Skoczów
  7. Michał Krzuś – Czechowice-Dziedzice
  8. Zbigniew Wisełka – Dębowiec
  9. Roman Urbaś – Jaworze
  10. Marcin Nowak – Bielsko-Biała
  11. Arkadiusz Firla – Cieszyn
  12. Weronika Ślęzak – Zabrze
  13. Szymon Walczak – Tarnowskie Góry
  14. Klaudiusz Wowry – Cieszyn
  15. Sylwia Wowry – Cieszyn
  16. Julia Chromik – Pogórze
  17. Tomasz Kapuśnik – Czechowice-Dziedzice
  18. Paweł Kuś – Simoradz
  19. Zbigniew Świder – Skoczów
  20. Kasia Cieślar – Ustroń
  21. Adam Knyps – Skoczów
  22. Dorota Greń – Ustroń
  23. Anna Skalska – Bytom
  24. Krzysztof Żukrowski – Kaczyce
  25. Wojciech Święs – Cieszyn
  26. Henryk Kowalski-Neukirch – Katowice
  27. Grzegorz Szymura – Leszczyny
  28. Jan Swoboda – Pierściec
  29. Mirek Niemiec – Cieszyn
  30. Janusz Piech – Jaworze
  31. Izabela Piech – Jaworze
  32. Marcin Skęczek – Czechowice-Dziedzice
  33. Jakub Kożdoń-Cher – Cieszyn
  34. Beata Cher-Kożdoń – Cieszyn
  35. Anna Bodnar – Cieszyn
  36. Agnieszka Brudny – Ochaby
  37. Dorota Maniszewska – Cieszyn
  38. Justyna Skrobot – Bielsko-Biała
  39. Tomasz Skrobot – Bielsko-Biała
  40. Łukasz Mach – Wisła
  41. Andrzej Kubaczka – Cieszyn
  42. Barbara Komajda – Cieszyn
  43. Paweł Jach – Cieszyn
  44. Michał Madzia – Brenna
  45. Krzysztof Kosko – Czechowice-Dziedzice
  46. Paweł Hatala – Bielsko-Biała
  47. Krzysztof Gajewski – Brenna
  48. Magdalena Matula-Kisiała – Górki Wielkie
  49. Bartosz Krawczyk – Trzebinia
  50. Piotr Targosz – Cieszyn
  51. Zdzisław Bojda – Pierściec
  52. Brygida Bojda – Pierściec
  53. Zbigniew Ptak – Kozy
  54. Tadeusz Kupczak – Brzuśnik
  55. Bogusława Kupczak – Brzuśnik
  56. Błażej Mendrek – Brenna
  57. Marcin Ratka-Matejko – Dębowiec
  58. Marcin Franek – Cieszyn
  59. Gabriela Jaworska – Skoczów
  60. Izabela Madzia – Brenna
  61. Rafał Kusy – Międzyświeć
  62. Lucyna Kołeczko – Pogwizdów
  63. Jadwiga Dybczyńska – Górki Wielkie
  64. Tomasz Dybczyński – Górki Wielkie
  65. Sylwia Bondarczuk – Bielsko-Biała
  66. Agnieszka Domagała – Ustroń
  67. Bogusława Krzempek – Bielsko-Biała
  68. Magdalena Lachowska – Bielsko-Biała
  69. Krzysztof Krzempek – Bielsko-Biała
  70. Luz Castillo-Żarczyński – Bielsko-Biała
  71. Beata M – Bielsko-Biała
  72. Beata Załubska – Bielsko-Biała
  73. Monika Mleczko – Bielsko-Biała
  74. Arkadiusz Korzonek – Pogórze
  75. Janusz Pach – Bielsko-Biała
  76. Beata Zagórska – Goleszów
  77. Kinga Kowalska – Pogwizdów
  78. Janusz Kowalski – Pogwizdów
  79. Katarzyna Pasławska – Jastrzębie-Zdój
  80. Kamil Janko – Międzyrzecze Dolne
  81. Joanna + Dżambo pies Wojtynek – Międzyświeć
  82. Edyta Szczęsna – Czechowice-Dziedzice
  83. Irena Baran – Jastrzębie Zdrój
  84. Tadeusz Lechowicz – Jastrzębie Zdrój
  85. Bożena Holona – Cieszyn
  86. Michał Brandys – Pawłowice
  87. Grzegorz Truszewski – Brenna
  88. Michał Danikiewicz – Czechowice-Dziedzice
  89. Krzysztof Szczypka – Cieszyn
  90. Tomasz Wojtusiak – Skoczów
  91. Wiktoria Firla – Cieszyn
  92. Monika Majer – Goleszów
  93. Andrzej Glajc – Brenna
  94. Daniel Klimowski – Pierściec
  95. Dorota Szeszko – Bytom
  96. Marek Szeszko – Bytom
  97. Agnieszka Ogrocka – Brenna
  98. Michał Rajwa – Pogórze
  99. Tomasz Szprycha – Bielsko-Biała
  100. Elżbieta Imielska – Bielsko-Biała
  101. Monika Antolak – Górki Wielkie
  102. Beata Cimala – Bieruń
  103. Kamil Lisicki – Czechowice-Dziedzice
  104. Piotr Sobuś – Czechowice-Dziedzice
  105. Izabela Karwaszewska – Bielsko-Biała
  106. Mirosław Urgacz – Cieszyn
  107. Rak Mirosław – Iłownica
  108. Wysocka Agnieszka – Czechowice-Dziedzice
  109. Wysocki Tomasz – Czechowice-Dziedzice
  110. Żur Marek – Łąka
  111. Greń Andrzej – Górki Wielkie
  112. Rozmus Marzena – Bojszowy Nowe
  113. Paluchiewicz Szymon – Pawłowice
  114. Pławny Łukasz – Bielsko-Biała
  115. Fijak Andrzej – Żywiec
  116. Teplicki Andrzej – Bielsko-Biała
  117. Krywult Mirosław – Bielsko-Biała
  118. Pawlisz Grzegorz – Górki Wielkie
  119. Wasztyl Tomasz – Bielsko-Biała
  120. Greń Zygmunt – Brenna
  121. Ferfecka Barbara – Kozakowice Górne
  122. Pollok Jan – Goleszów
  123. Pagieła Łukasz – Pogórze
  124. Wowry Grzegorz – Cieszyn
  125. Pożoga Patryk – Pszczyna
  126. Okrój Zbigniew – Gliwice
  127. Filary Aneta – Roztropice
  128. Horwat Jan – Bronów
  129. Gawlas Dominik – Cieszyn
  130. Surowiecki Robert – Skrzyszów
  131. Zbytniewski Paweł – Bielsko-Biała
  132. Paździorek Adam – Mikołów
  133. Sikora Piotr – Bładnice Dolne
  134. Sikora Joanna – Bładnice Dolne
  135. Krzak Andrzej – Żywiec
  136. Gałuszka Paweł – Bielsko-Biała
  137. Hańczak Paweł – Łęka Opatowska
  138. Polak Tomasz – Bielsko-Biała
  139. Gagola Damian – Górki Wielkie
  140. Bury Grzegorz – Biery
  141. Pisarek Szymon – Chybie
  142. Lubelski Łukasz – Katowice
  143. Marciniak Artur – Brenna
  144. Greń Zygmunt – Brenna
  145. Dziubany Sebastian – Katowice
  146. Mańdok-Mencnarowska Edyta – Jasienica
  147. Rębisz Judyta – Racibórz
  148. Krzemień Adrian – Jaworze